Hakkımızda

2009 Yılında Yelkenler Fora dedik ve bu uzun , meşakkatli zorluğu kadar da keyifli olan mağazacılık yolculuğuna çıktık. Bu yolculuğun başından bugüne kadar vitrinlerimiz sizlerin gardıropları oldu. Bütün özel anlarınızda yanınızda olmak , yaptığımız eylemi iş olarak görmekten çıkardı ve mutlulukları ortak paylaştığımız bir platform haline geldi. Bu sebeptendir ki Fora Tekstil olan ünvanımızı hep Fora Ailesi olarak gördük ve bu şekilde özümsedik.

Bu yolculuğa Ege ‘ nin incisi Muğla ilinde 70 m2 gibi küçük bir mağazada hayalleri ve hedefleri büyük , modanın kalbi olmaya karar vermiş Özer Furan ve bir yol arkadaşı ile ilk adımımızı attık. Yükselen başarı grafiğimiz neticesinde metrekarelere sığmadık ve 2011 yılın da kuruluş yuvamızı 160 m2 bir mağazaya taşıdık. Devamında süre gelen inanmış bir ekip ruhu ile daha büyük kitlelere hitap etmek Fora Ailesini genişletmek amacıyla büyük ve isim yapmış markaları bünyemizde kattık. Bu markalar Cazador , Hummel , Spx Grubu , Fashion Friends , Jack&Jones , Only , Mustang , Ltb.

Faaliyet gösterdiğimiz perakende sektöründe modayı ve en son trendleri yakından takip ederek ; doğru zamanda doğru ürünü doğru fiyata sunarak başarı grafiğini yükseltmeye devam ettik. Bu bütün süreç ilerlerken siz ailemizin değerli üyelerine kaliteli üstün hizmet ilkesini benimseyerek mağazacılığı dünya standartlarında yapılandırıp bağımızı güçlendirdik.

Fora Ailesi olarak “Giyinme sanatının sembolü “olma yolunda şıklığı , zarif ve kendini özgür kılan renklerle  birleştirdik.

Ve bugün yine değişen dünya standartlarına ayak uydurarak, tüm yol arkadaşlarımızın katkılarıyla ölçülebilir ve başarmaya değer hedefler yolunda ilerliyoruz. Bu yolda ilerlerken iş ortaklarımızın desteği ile müşteriye üstün hizmeti esas alarak, genç, dinamik, eğitimli yol arkadaşlarımız ile sektörde yeni akımlar doğurup moda ya yön verirken her anınızda yanınızda olup gardıroplarınız olmaya devam edeceğiz.